Contact

Heb je nog vragen of wens je extra informatie over de dansschool, neem dan gerust contact op!
Algemene vragen:
Lidgeld/verzekering:
Aankoop kledij:
info@idancity.be
administratie@idancity.be
kledij@idancity.be
Wedstrijden en showteams:
wedstrijden@idancity.be
Workshops:
workshops@idancity.be
Groepsgerelateerde vragen:
Kleuters (Delphine Cassiman)
kleuters@idancity.be
Mini’s (Sarah De Smet)
minis@idancity.be
Maxi’s (Elien Blommaert)
maxis@idancity.be
Teens (Lauren Spruyt)
teens@idancity.be
Juniors (Lauren Spruyt)
juniors@idancity.be
Seniors (Ayko Bral)
seniors@idancity.be
Adults (Niki De Bondt)
adults@idancity.be
Break (Ziko)
break@idancity.be
Modern (Lien Van Den Elsen)
modern@idancity.be
Dansschool iDancity
Secretariaat
Ellebogten 59
9070 Heusden
Enkel voor dringende zaken  –   TEL: 0474/86.18.16

Rekeningnummer
: BE73 8903 1415 6860
Bestuursleden iDancity vzw:
Sofie Van Boxelaere
Katrien Braeckman
Pieter Van Boxelaere
Eline Van Hecke
Lies Dierickx
Carla Heyse
Ayko Bral
Saskia Magerman
Niki De Bondt
Sarah De Smet
Lauren Spruyt
Elien Blommaert
Delphine Cassiman
Webmaster:
Benjamin Van Maldergem 
Partners:
Gemeente Destelbergen
Lid van:
Danssport Vlaanderen

Danssport Vlaanderen